فایروال


سرور اختصاصی ، سرور مجازی

 

 

سازمان شما، چه یک کسب وکار کوچک با یک سرور باشد و یا یک تشکیلات با 1000 سرور، یک رویکرد طبقه بندی شده به امنیت برای حفاظت زیر ساخت های شما از خطرات شناخته و ناشناخته کاملا حیاتی است. بیشتر از آن، بخاطر گروه های مخرب سرقت کننده اطلاعات یا مختل کننده تجارت الکترونیک در اینترنت ، که به خطر بسیار بزرگی تبدیل شده است. XLHost  چندین محصول امنیتی را به عنوان گزینه هایی برای سرور های اختصاصی فراهم می سازد.

 

سرور اختصاصی ، سرور مجازی

 

فایروال های سخت افزاری  Watchguard     

یک فایروال سخت افزار اختصاصی، در مقابل یک یا چندین سرور اختصاصی مستقر شده و ترافیک ورودی به شبکه از XLHost را بازرسی می نماید. علاوه بر این، فایروال های سخت افزاری قابلیت چند کاربره بودن و IPSEC VPN  را دارند. فایروال های سخت افزاری ، می توانند هم به صورت مدیریت شده از XLHost  یا مدیریت شده از کاربر قرارگیرد. این شامل ثبت میزان ترافیک، گزارش دهی و مانیتور می شود.

تمام فایروال های سخت افزاری XLHost  دارای امکاناتی از قبیل مدیریت تهدیدهای امنیتی ، آنتی ویروس ، جلوگیری از نفوذ (IPS) و را پشتیبانی می کند.

اگر شما فایروال اختصاصی را ترجیح می دهید ، برای جزئیات بیشتر با بخش فروش ما تماس بگیرید.

 

فایروال سخت افزاری (UTM)

فایروال سخت افزار یک سرویس مدیریت شده است که اجازه می دهد سرورها به یک پورت اختصاصی در یک فایروال اشتراک گذاشته شده توسط چند کاربر متصل شوند. هر کاربر پیکره بندی پورت خود را دارد و بینشان کاملاً ایزوله است. این پیکربندی، به XLHost این فرصت را می دهد که سرویس های فایروال سخت افزار را با قیمتی پایین تر از فایروال اختصاصی ارائه دهد.

فایروال سخت افزاری به صورت 30 دلار بر ماه قیمت گذاری شده است.