امنیت اطلاعات


حفاظت از داده ها به طور مداوم

انتخاب بهرین شیوه برای حفاظت از داده هایتان ، می تواند یک کار پیچیده باشد. بیشتر برنامه های حفاظت  و بازیابی خطرات ، چندلایه بوده و همزمان دو جزء سخت افزاری و پشتیبان گیری از دیسک را عرضه می دارند. آرایش RAID برای حفاظت سازمان شما از خرابی های دیسک خوب است، اما فایلی که پاک شده ؛ و یا بخاطر خطای انسانی یا فعالیت مخرب اصلاح گشته چه می شود؟ پشتیبان گیری داده جزئی حیاتی از هر برنامه زیرساختی جامد است که شما در ترکیب با RAID می توانید یک سرور اختصاصی غیرقابل نفوذ یا مجازی شخصی میزبانی شده بسازید.

XLHost مفتخر بوده که در شراکت با R1Soft ، XLGuard  را ارائه نماید. XLGuard ، CDP ارائه شده از R1Soft  را با شبکه بی نظیر XLHost ترکیب نموده تا بهترین را در ایجاد راه حل پشتیبان گیری کاربر-عامل برای سیستم عامل های لینوکس و ویندوز عرضه کند.

 

سرور اختصاصی ، سرور مجازی

 

 

امکانات عبارتند از:

بازیابی سرور اختصاصی

سرور اختصاصی شما ، می تواند به وضعیت پیشین خود قبل از خرابی کامل دیسک ، بدون نصب دوباره سیستم عامل یا جداساختن یک هارددیسک جدید ، ترمیم شود.

رمزگذاری قوی

کاربر می تواند سطوح مختلفی از کد گذاری را فعال نماید ؛ هم برای زمانی که داده در دسته های مخزن XLHost ذخیره می شود و هم زمانی که در طول شبکه بی نظیر XLHost جا به جا می گردد.

کارایی بالا

سرور ها در طول پشتیبان گیری کاملاً دایر بوده ، اثر پشتیبان گیری حداقل است.

اداره کردن از راه دور

رابط کاربری بر پایه وب ، به شما اجازه می دهد تا پشتیبان گیری و عملیات ترمیم را خودتان مدیریت کنید.

 

گزارش دهی ایمیلی

حفاظت تقریباً مداوم از داده ها

زمانی که سرور اختصاصی شما در حال اجراست، CDP آن بخش هایی که در دیسک در حال تغییر است ثبت می کند ؛ این به پشتیبان گیری های فوریِ افزایشی ، بدون مطابقت های زمان برِ بلوک به بلوک  امکان می دهد.

پشتیبانی My SQL

به صورت کامل از سرور MySQL شما پشتیبان گیری می کند.

پنجره های بسیار کوچک پشتیبان گیری

تنها اجزای تغییریافته دیسک کپی می شوند ، پشتیبان گیری های افزایشی ظرف چند دقیقه به اتمام می رسند.

پشتیبانی از کنترل پنل های مختلف

ادغام کامل با Ensim, cPanel, Plesk .

مدیریت بر پایه وب

به مشتریان شما اجازه می دهد تا عملیات پشتیبان گیری/ترمیم خود را مدیریت کنند.